Waluty:

Dostawa i oplaty

wysyłka
Oferujemy naszym klientom szybkiego przetwarzania i wysyłki szczęśliwy zakupy. Międzynarodowe International Air Express EMS, DHL, TNT. Czas dostawy zależy od przeznaczenia.
Jak zwykle, zamówienie zostanie wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności w celu potwierdzenia adresu wysyłki. Wszystkie opakowania muszą uczestniczyć
Po otrzymaniu zapłaty, tropi liczba będą dostarczane za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Anulowanie
Jeśli chcesz, aby anulować przed wysyłką zamówienia, należy natychmiast wysłać. I 4% opłat będą stosowane.
Zwraca
Umyty lub nienoszonym (z wyjątkiem tryout) mogą być zwrócone w ciągu 7 dni od daty towar został odebrany. Przedmiot (y) musi być zwrócony w stanie otrzymane lub towar zostaną zwrócone do nadawcy.
1. Pozwolenie na dopuszczenie do powrotu muszą być uzyskane z obsługi klienta, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Albo wrócił pakiet zostanie zwrócone.
2. Proszę podać powód zwrotu w celu uzyskania zezwolenia na powrotny., I back-to-back adres
3. Paczka towar bezpiecznie. Proszę podać następujące informacje o swoim powrocie. Rozliczeniowy nazwisko, adres, ship-to nazwisko, adres, numer zamówienia, powód zwrotu
wymiana
Zlecenia zamiany muszą być wykonane w ciągu 7 dni po otrzymaniu zamówienia na towary Określ pozycję wymiany i nowy kolor lub rozmiar w mailu do deklantenservice.
Rzeczy muszą być w postaci zwrotu.
Nowe i nienoszonym akceptowane Dostępność elementu zastępczego nie jest gwarantowana. Będziesz otrzymywać powiadomienia e-mail po zakończeniu przetwarzania wymiany.
Uwaga:
*** Wysyłki nie podlega zwrotowi.
*** 20% opłata manipulacyjna zostanie odjęta od zwrotu.
*** Jeśli elementy są problemy dla jakości, klienci mają do 20% opłat pocztowych za koszty wymiany wysyłki dodać.
*** Zwrot może trwa od jednego do dwóch tygodni, aby przetwarzać i przynajmniej eenfactureringscyclus za kredyt pojawiać się na swoim koncie.
*** Aby uzyskać kontakt z obsługą klienta na pytania Powracanie zgody napisz do nas.
Powrót